077-510-6010

מלונות בוטיק אחוזות יוקרה

שאטו גלילי – מלונות בוטיק אחוזות יוקרה בצפון זה בדיוק מה שכל זוג זקוק לעצמו לפחות פעם אחת בשנה. אם אתם מעוניינים לצאת לחופשה זוגית ורומנטית בצפון, כדאי מאוד שתתחילו גם אתם ליהנות באחת מהסוויטות המפנקות של שאטו גלילי. כל הדברים שרציתם לדעת על בית המלון הבוטיק היוקרתי בגליל שאטו גלילי.

מלונות בוטיק אחוזות יוקרה מפוארות בצפון

שאטו גלילי הוא מלון ספא בוטיק בגליל העליון אשר תוכלו למצוא בו שפע של פינוקים, הטבות, יחס אישי וליווי אישי לאורך כל החופשה שלכם. כמו גם אוכל מפנק, ארוחות בוקר אישית רק לך, מוזיקה בהתאמה אישית ועד 5 זוגות במתחם אקסקלוסיבי סגור.

בית המלון שאטו גלילי בהחלט יכול להיות המקום המושלם בשבילכם עבור החופשה השנתית הקרובה שלכם. לכן, במידה ואתם מעוניינים לתאם מועד הגעה, כדאי מאוד לשריין זאת כמה חודשים מראש.

ייתכן וכי יצא לכם כבר לנפוש בבתי מלון באזור הצפון, אך אנו מבטיחים לכם כי חופשה בגליל כמו שאטו גלילי קרוב לוודאי שטרם יצא לכם לחוות מקרוב בעצמכם.

אם כן, כדי שגם אתם תוכלו באמת ליהנות מהחופשה שלכם בגליל, כדאי מאוד שתכירו את האחוזות היוקרתיות המובילות בישראל ובגליל העליון בפרט.

חופשה שנתית מהעבודה

הגיע זמן לעשות סטופ קטן ולחפש מקום שקט יותר, יפה יותר, אקסקלוסיבי ופסטורלי אשר תוכלו לצאת אליו לקראת החופשה השנתית שלכם מהעבודה. עכשיו גם אתם יכולים לצאת מכל הלחץ ולהתחיל להשיב לעצמכם את האנרגיות מחדש. כל שיהיה עליכם לעשות עכשיו זה להשאיר את פרטיכם באתר או להתקשר ולתאם מראש תאריכים בהם תרצו להגיע לנופש משותף ביחד עם בן או בת הזוג שלכם ופשוט לשכוח מכל העומס בעבודה.

לאחר שתראו את הסוויטות המפוארות של שאטו גלילי, הבריכה הכחולה והצלולה, מיטות השיזוף והמוזיקה הרומנטית, קרוב לוודאי שגם אתם תבינו כי הגעתם אל המקום המושלם, אחוזות יוקרתיות בגליל העליון אשר יותירו בכם זיכרונות טובים, חוויות משותפות ומעל הכל, רצון לקבל עוד.

לפרטים נוספים על אחוזה יוקרתית בגליל העליון – שאטו גלילי, התקשרו: 077-510-6010