077-510-6010

מלון הבוטיק המוביל של הצפון

בישראל קיימים ומלונות בוטיק עם אופי הייחודי להם, שיוצרים פער בינם לבין השאר ונשארים חרוטים בזיכרון של אלו שמבקרים בהם.

בצפון, במיוחד, אפשר למצוא כמה וכמה מלונות בוטיק כאלו, שהופכים כל טיול וחופשה בצפון לחוויה מיוחדת, משפחתית, עם מקום לרומנטיות ולהתרגשות הנלוות אליה. אך הצימר הבולט שבהם, שיודע לשלב כמה עולמות במקביל, הוא צימר הבוטיק המוביל בצפון – שאטו גלילי.

מלון בוטיק יוקרתי

שאטו גלילי, השוכן בשכונת נוף כנרת השלווה שבצפת, הוא מלון בוטיק יוקרתי המשלב במומחיות בין אווירת אחוזות השאטו בצרפת, עם עולם היין על שלל רבדיו, לאווירה הגלילית השלווה והירוקה.  

מוקפים באווירה פסטורלית, עם ניחוחות יין משכרי חושים, אורחי המקום מגלים צימר בוטיק שופע באלמנטים עיצוביים ייחודיים, בתכנים ייעודים לזוגות, באביזרי היין, וביוקרה המתלווה אליו, וכך למעשה מגשימים את חלום חופשת החיים הטובים, לכל זוג וזוג.

מול הנוף המהפנט של הכנרת, רמת הגולן והגליל, שאטו גלילי מציעה 5 סוויטות, כל אחת בעיצוב פנים ייחודי לה ומאובזרות בקפידה עד הפרט האחרון.

חוויה קולינרית עשירה

כמו כן, המלון מציע חוויה קולינרית עשירה, בניצוחו של שף פרטי. חובבי היין יזכו גם ליהנות ממבחר עשיר של יינות איכותיים וארומטיים, המאוחסנים ונשמרים בתנאים אופטימליים בחדר יינות קונספטואלי.

החוויה הופכת רק למושלמת יותר בתוספת מתחם ספא והייחודי למקום, להשלמה יוקרתית של חווית ההנאה הצרופה לגוף ולנפש. הספא מציע מגוון טיפולי ספא מרחבי העולם על בסיס זרעי ענבים, המכילים ריכוז גבוה של נוגדי חמצון המשפרים את זרימת הדם, מערכת החיסון ומונעים עייפות. הטיפולים נרקמו במקצוענות עם זיקה לעולם היין וסגולותיו המרפאים, המשלימים את חוויות האירוח.