077-510-6010

חופשה בצפון

המלצות לחופשות בארץ בדרך-כלל נמצאות במרכז הארץ ובשרון. אם מחפשים משהו יותר רחוק, אז אילת עומדת בראש הרשימה. צריך להתחיל לגוון ולהיחשף למקומות חדשים ופחות מוכרים בשביל לקבל חוויה קצת שונה. חופשה בצפון פחות מבוקשת בשנים האחרונות, וחבל. חופשה בצפון הארץ יכולה לכלול אטרקציות שונות ומגוונות. הטיולים והמראה המרשים בזכות הנופים שצבועים בצבעי ירוק ותכלת לא יביישו אף מדינה באירופה.

להגשים חלום בצפון

חופשה בצפון היא האפשרות הטובה ביותר, בעיקר כשמחליטים להעביר אותה במלון "שאטו גלילי" הנמצא בצפת. חיפשתי חופשה בצפון וקיבלתי המלצה ממספר אנשים, אז חשבתי למה שלא אנסה בעצמי? הגעתי למלון "שאטו גלילי" וחוויתי חופשה חלומית. אם אתם חובבי טיולים וטבע, אז ללא ספק נמצא המקום האידיאלי בשבילכם לבלות בו חופשה משפחתית/זוגית. היופי במקום הוא שאפשר לשלב בין פינוק מכף רגל ועד ראש, לבין טיול ארוך. נשמע כמו חלום לעשות טיול נופים משגע, ואחרי זה לחזור לספא עם מסאז' מפנק? אז בשאטו גלילי זאת המציאות.

רציתם פינוק?

במלון תהנו מחוויה קולינרית, המשלבת ארוחת שף ויין ברמה גבוהה וכמובן תהנו משינה במיטות גדולות ומפנקות שישר יעלימו לך את הרצון לחזור הביתה. החוויה שעברתי בשהות שלי במלון, לא רק ענתה לי על הציפיות- אלא המשיכה להפתיע אותי לרמות שלא ציפיתי. הייתי במסע חיפושים ארוך אחרי חופשה בצפון שאוכל לנוח בה כהוגן, אך קיבלתי יותר מזה.