בית חכם אלחוטי מחיר

בעבר, בית חכם היווה סמל סטטוס שהעיד על יוקרה, מנת חלקם של העשירים והאמידים כלכלית בלבד. כיום, מערכת בית חכם נהפכה לנגישה יותר גם עבור הקהל הרחב שמעוניין ליהנות מהתייעלות טכנולוגית ומחיסכון כלכלי.

מערכת הבית החכם

בית חכם היא מערכת טכנולוגית מתקדמת שנועדה לספק למשתמש בה את השליטה האולטימטיבית במערכות החשמליות בבית. באמצעות לחיצת כפתור על אחד מהמכשירים המקושרים למערכת – אפליקציה במכשיר הנייד, אתר אינטרנט או שלט ייעודי.

הנה דוגמה אחדה למערכות החשמליות בהן ניתן לשלוט באמצעות המערכת –

  • שליטה במערכת התאורה – באמצעות המערכת ניתן יהיה לכבות ולהפעיל את התאורה בחדר הנבחר או בכל הבית. זה הסוף לתאורה שנשארת דלוקה למשך שעות שלא לצורך. באמצעות הגדרת הגדרות, ניתן לכוון את הזמן שבה התאורה תידלק, למשל לצורך יקיצת בוקר מתוכננת. אפשרות נוספת תעשה שימוש בחיישני תנועה, כך שבכל רגע שבו לא מזוהה תנועה בחלל, התאורה תיכבה.
  • שליטה בדוד החשמלי – אין צורך לדאוג שמא לא יהיו לכם מים חמים, משום שבלחיצת כפתור מכל מקום, תוכלו לשלוט בדוד ולדאוג לכך שיהיו לכם מים חמים בהגיעכם הביתה. ניתן להגדיר זמנים קבועים בהם הדוד החשמלי יפעל במידת הצורך.
  • שליטה במערכת האבטחה – באמצעות חיישני תנועה ומצלמות אבטחה מתקדמות, תוכלו להיות בטוחים ורגועים שביתכם מאובטח כראוי. תוכלו לצפות בכל רגע נתון במתחולל בבית, וכן לקבל הודעה בכל רגע שבו מזוהה תנועה בבית. למשל, ברגע שבו מישהו חוזר לבית או יוצא ממנו.

בית חכם - המלצה למערכת

מחיר המערכת

מערכת בית חכם מתבססת על שתי מערכות עיקריות – מערכת אלחוטית ומערכת קווית. המערכת הקווית עושה שימוש בתשתיות הקוויות החדשניות המותקנות במבנים חדשים וגדולים. כלומר, בבית שבו אין תשתית קיימת יש צורך להתקינה. פתרון אחר הוא להתקין מערכת בית חכם אלחוטי מחיר משתלם. מערכת זו עושה שימוש בתשתיות הקיימות בבית ולכן ניתנת להתקנה פשוטה ומהירה ובמחיר זול באופן משמעותי.

חברות רבות בשוק, מוכרות יותר ומוכרות פחות, מציעות מערכות בית חכם משלהן. בחיפושכם אחר מערכת מותאמת, יש לבחון מספר שיקולים עיקריים – מחיר, טכנולוגיה, תשתיות, חיישנים ועוד. אמנם מחירה של המערכת עשוי להיות יקר תחילה, אך הוא משתלם מאוד בהמשך, בעיקר לנוכח החיסכון הכלכלי והאנרגטי.

בחיפושכם אחר מערכת בית חכם אלחוטי, חשוב לבחון את החברה ואת איכות השירות והטכנולוגיה שהיא מספקת. רצוי לבחור בחברה שמציעה שירות זמין ונגיש, שכן בחירה בטכנולוגית בית חכם מחוץ לארץ עשויה להקשות על קבלת שירות בעת תקלה, כשל או פגם.
על מנת לבחור את מערכת הבית החכם, מומלץ לבקר בפורטל טכנולוגי ולהיעזר בהמלצות.

Recent Posts

Leave a Comment