צימר הבוטיק המוביל בצפון

יש לא מעט צימרים בישראל עם אופי ייחודי להם, שמפרידים בינם לבין השאר ונשארים חרוטים בזיכרון של המבקרים בהם.

 

הצפון, במיוחד, מכיל כמה וכמה צימרים כאלו שהופכים כל טיול וחופשה בצפון לחוויה מיוחדת, משפחתית, עם מקום לרומנטיות ולהתרגשות הנלוות אליה. אך הצימר הבולט שבהם, שיודע לשלב כמה עולמות במקביל, הוא צימר הבוטיק המוביל בצפון – שאטו גלילי.

שאטו גלילי, השוכן בשכונת נוף כנרת השלווה שבצפת, הוא צימר בוטיק יוקרתי המשלב בחינניות בין אווירת אחוזות השאטו בצרפת, עם עולם היין על שלל רבדיו, לאווירה הגלילית השלווה והמוכרת.  

מוקפים באווירה פסטוראלית ובניחוחות היין משכרי החושים, אורחי המקום מגלים צימר בוטיק עשיר בעיצוב, בתכנים, באביזרי היין, וביוקרה העילית המתלווה אליו, ומגשימים את חלום חופשת החיים הטובים.

 

מול הנוף המהפנט של הכנרת, רמת הגולן והגליל, בשאטו גלילי ישנן 5 סוויטות, כל אחת בעיצוב פנים ייחודי לה ומאובזרות בקפידה עד הפרט האחרון.

כמו כן, המלון מציע חוויה קולינרית עשירה, בניצוחו של שף פרטי. חובבי היין יזכו גם ליהנות ממבחר עשיר של יינות איכותיים וארומטיים, המאוחסנים ונשמרים בתנאים אופטימליים בחדר יינות קונספטואלי.

 

החוויה הופכת רק למושלמת יותר בתוספת מתחם הספא היוקרתי והייחודי למקום, להשלמת חווית ההנאה הצרופה לגוף ולנפש. הספא מציע מגוון טיפולי ספא ייחודיים מרחבי העולם על בסיס זרעי ענבים, שבמקורותיו ריכוז גדול של נוגדי חמצון המשפרים את זרימת הדם, מערכת החיסון ומונעים עייפות. הטיפולים נרקמו במקצוענות עם זיקה לעולם היין וסגולותיו המרפאים, המשלימים את חוויות האירוח.

Recent Posts

Leave a Comment