צימר בצפון

שדרג את החופשה

צימר בצפון? הגיע הזמן להתקדם למלונות בוטיק. צימר בצפון יכול להיות אפשרות יפה ורומנטית לבילוי משפחתי או לבילוי זוגות. הבעיה היא שכל הצימרים דומים פחות או יותר במבנה ובמה שיש להם להציע. זה בדיוק הזמן לשדרג את הצימר בצפון למלון בוטיק בצפון.

כבר לא צריך לחפש עוד צימרתוצאת תמונה עבור שאטו גליליל

שאטו גלילי, מלון בוטיק בצפון הארץ, הממוקם בצפת, עונה על כל דרישה שיענה צימר בצפון, ואפילו בצורה טובה יותר עם אפשרויות רחבות יותר. כמו כל צימר בצפון, תהיה אפשרות להשקיף על נופים מרהיבים שישאירו אותך חסרי מילים. בנוסף, במלון בוטיק, ניתן ליהנות מארוחות שף פרטיות, יינות משובחים, מסאז' מפנק שישחרר את כל כולך וכמובן שינה מתוקה ועמוקה במיטות גדולות ומפנקות. בעוד שצימר בצפון מורכב ממספר בקתות, מלון הבוטיק "שאטו גלילי" בנוי מ-5 סוויטות בלבד המעוצבות בצורה שונה וייחודית. כל סוויטה מכילה מרפסת עם נוף לכינרת, מקרר מלא ביינות, מיטה שלא נרצה לקום ממנה, טלוויזיה, מכונת אספרסו, וכמובן מקלחת מפנקת.

למה להסתפק בחוויה אחת?

מלון הבוטיק, "שאטו גלילי" מתאים גם כן לחובבי טיולים. מלבד השהייה המרגיעה במלון, מיקומו מאפשר לצאת לחיק הטבע ולעשות טיול בצפון הארץ. המלון בקרבת כינרת וממוקם בעיר צפת, כך שניתן מצד אחד לטייל בקרבת הכינרת, מצד שני לטייל בעיר העתיקה בצפת ומצד שלישי לעשות טיול במושבה וליהנות מהטבע. אני מאוד אוהבת לנסוע לצימרים, אך לפעמים אני מרגישה שאני צריכה קצת גיוון. המלון בוטיק "שאטו גלילי" בהחלט ענה לי על כך ושידרג לי את חווית הצימר שאני רגילה אליה.

Recent Posts

Leave a Comment