חופשת חורף בצפון

להתחמם בחורף בצפון הארץ 

כשהחורף מתקרב, אנחנו מתחילים לחשוב רחוק מדי. מתחילים חיפושים בלתי פוסקים אחרי חופשות באירופה. כשסוף סוף נסגרים על יעד, מתחילות הבדיקות של חברות תעופה בשביל לסגור את הטיסות הזולות ביותר ולבסוף מזמינים מלון. אני אישית לא חשבתי שאצליח למצוא חופשה בקרבת הארץ שתאפשר לי לחוות את החורף על הצד הטוב ביותר.

הפסקתי לחשוב רחוק מדי והתחלתי לחפש חופשות בקרבת הארץ, ואפילו מצאתי חופשת חורף בצפון. אני לא מרבה לטייל בארץ בימי החורף הגשומים, בעיקר לא בצפון הארץ.

לא רק חרמון

כשאני חושבת על חופשת חורף בצפון, האופציה הראשונה שקופצת לי בראש היא חרמון, אבל הפעם מצאתי מקום פחות שיגרתי, מלון שממוקם בצפת. המלון- "שאטו גלילי" ממוקם בצפון הארץ ייתן את המענה הטוב ביותר לחופשת חורף בצפון. לאחר שביקרתי בו פעם ראשונה וקיבלתי חוויה בלתי נשכחת, החלטתי להפוך את זה למסורת ומאז כל שנה בעונת החורף, אני כבר לא צריכה לטוס, אני נוסעת רק כמה עשרות קילומטרים בשביל לחוות את חופשת החורף המושלמת כל שנה מחדש.

טעם של עוד

היום חופשת חורף בצפון לא צריכה להסתיים בצימר, הגיע הזמן לבלות אותה במלון מפנק שיענה על כל הדרישות שלנו ואפילו יותר. כשנחשפתי לראשונה למלון "שאטו גלילי", הבנתי שחופשת חורף בצפון היא החופשה האידיאלית, מלבד הנוף המרהיב שמסביב ישנם תנאים ברמה גבוהה שללא ספק ישאירו טעם של עוד.

Recent Posts

Leave a Comment