חופשת חורף בישראל

חופשת חורף מפנקת בישראל

מתקשים למצוא חופשת חורף בישראל? הציפיות שלנו לחופשת חורף בישראל גבוהות מדי שלפעמים אנחנו לא מאמינים שיש מקום שיענה לנו עליהן, מרבית הפעמים אנחנו נעדיף לברוח לחו"ל ובטוחים שלא נמצא מקום בארץ שיהפוך לנו את החורף הקר לחוויה חמימה. כששמעתי שמלון הממוקם בצפת ומשקיף על הכינרת יענה לי על הציפיות, הופתעתי מאוד.

מלון הבוטיק המוביל בצפון הארץ

נסעתי למלון שנקרא שאטו גלילי בעקבות המלצות, והסתבר שחופשת חורף בישראל היא כבר לא חוויה בלתי אפשרית. שאטו גלילי ענו לי על כל הציפיות ואף מעבר לכך. החלום שלי הפך למציאות. הפינוק הבלתי פוסק, השירות שתמיד זמין באהבה, המסע הקולינרי והיינות, הלינה, המיקום וכמובן הספא- הכל היה מושלם. חוויה שהייתי ממליצה לכל אחד. שאטו גלילי ממקום בלב הצפון, הוא מתאים לכל מזג אוויר ועונה. הנופים מסביב עוצרי נשימה, ניתן לטייל ולהתרשם, ובימי חורף גשומים אין צורך לצאת מהמלון וניתן להתפנק ולחוות את כל מה שהמלון.

פינוק חורפי במלון יוקרתי

כשמגיע החורף נרצה להתפנק, להירגע ולשפר את המצב רוח. כשמחפשים חופשת חורף בישראל, מצפים שנמצא מקום שיהיה שווה לצאת בשבילו מהבית ועדיין להרגיש בבית. אני אוהבת לבלות את החורף שלי במלונות. לאחר חוויות רבות וביקורים בלא מעט מלונות בחורף, אני יכולה לומר בלב שלא שלא הצלחתי למצוא מלון וחוויה כמו שאטו גלילי. חופשת חורף בישראל היא כבר לא מילה גסה ואין צורך יותר לשבור את הראש.

Recent Posts

Leave a Comment