בית המלון המוביל בגליל

מהו בית המלון המוביל בגליל ומה כדאי לדעת לפני שמתכננים לצאת אל היעד הבא שלכם בחופשה הרומנטית הזוגית שלכם?
כל מה שלא ידעתם על תכנון החופשה המושלמת שלכם בגליל.

בית המלון המוביל בגליל

בית המלון המוביל בגליל

בית המלון המוביל בגליל העליון

שאטו גלילי – מלון בוטיק בגליל הוא בהחלט אחד מהמקומות היפים ביותר והיוקרתיים ביותר בישראל. אם החלטתם לקחת פסק זמן מהעבודה ומכל רעשי הרקע אשר מפריעים לכם במידה מסוימת בחיי היום יום שלכם, זוהי ההזדמנות הטובה ביותר שלכם להתחיל את החופשה שלכם באחד מהמקומות הרומנטיים ביותר אשר באמת תוכלו להרגיש בו את האנרגיות אשר רק הולכות ומתעצמות מרגע לרגע.

אתם יודעים שמגיע לכם הרבה יותר מזה, ובדיוק בגלל זה אתם מתחילים כבר עכשיו לחפש את המקום הטוב ביותר והרומנטי ביותר אשר ללא ספק יוכל להיות הפתרון המושלם והאידאלי שלכם לקראת החופשה השנתית שלכם מהעבודה.

כל אחד צריך את זה לעצמו, גם אתם. במידה והחלטתם להשקיע בעצמכם קצת יותר, אתם מוזמנים לצאת לחופשה רומנטית ומפנקת בשאטו גלילי, בית המלון המוביל בגליל העליון הכולל יין יוקרתי וספא מפנק.

אם באמת חשוב לכם לקבל יחס חם ואישי וחוויה רומנטית ובלתי נשכחת, אין ספק כי מגיע לכם לקבל את הטוב ביותר.

מה צפוי לכם בזמן החופשה בשאטו גלילי?

  • עד 5 זוגות במתחם אקסקלוסיבי
  • מארחת מציעה הטבות לאורך כל החופשה
  • ליווי אישי של כל המקום. (7\24 ליווי אישי)
  • ארוחת בוקר אישית רק בשבילך
  • מוסיקה בהתאמה אישית

אבל זה עוד לא הכל.

אם תשריינו לעצמכם זמן ותאריך בהם תרצו לצאת לחופשה בשאטו הגלילי, תוכלו גם ליהנות מסוויטות בוטיק עם ספא, יין יוקרתי, ארוחת בוקר ברמה הגבוהה ביותר ושפע של פינוקים נוספים אשר יחכו לכם במתחם הסוויטות היוקרתיות של שאטו גלילי.

לא בכל יום רואים מקום כזה. לכן, רק אם באמת חשוב לכם באמת ליהנות מחופשה רומנטית ומפנקת, אנו מציעים לכם כבר עכשיו לשריין מראש תאריך לקראת החופשה שלכם בעוד מספר חודשים מהיום. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו או השאירו פרטים באתר הרשמי של שאטו גלילי.

Recent Posts

Leave a Comment